Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë Plastike, Frosted, dia: 20cm 1 Copë M-271

SKU: A-010728

135 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-010728 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: PVC
Enë plastike në formë rrethore është një detaj që nuk duhet t’i mungojë kuzhinës suaj. Mjaft higjenike për ushqimet e hapura si: ëmbëlsira të ndryshme, djath etj. Këto pjata feste bëjnë plotësimin perfekt të ngjyrave dhe atmosferës së ngjarjes tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Plastike, Frosted, dia: 20cm 1 Copë M-271”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp