Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjate Porcelani e Ceket 20cm 24-17 1cope

SKU: A-019890

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019890 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Porcelani
Pajisuni me pjaten me permasa 20 cm, ku ndërthuren eleganca në formë, dizenjo dhe komoditeti në përdorim. Shtojini recetave tuaja një produkt funksional dhe estetik, per t` i shndërruar gatimet tuaja ne vepra arti. I përshtatshem për përdorim të përditshem dhe profesional.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjate Porcelani e Ceket 20cm 24-17 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp