Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjate Porcelani Gjethe 38*18cm WH01 1cope

SKU: A-018671

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018671 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Organizimet festive si brenda apo në ambientet jashtë mund të jenë elegante dhe të modës, me këtë pjatë të një cilësie shumë të mirë porcelani. Ka një formë shume të pershtatshme dhe është shumë e lehtë në servirje. Seria e këtyre pjatave është e përshtatshme për përdorim në hotele dhe restorante.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjate Porcelani Gjethe 38*18cm WH01 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp