Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë Porcelani me dorezë druri 30x18cm 1copë WH12

SKU: A-018609

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018609 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Pjatë porcelani me dorezë druri me një dizajn shumë të veçantë e trajtuar me mjeshtëri ndaj goditjeve e cila është shumë rezistente, ruan temperaturen e ushqimit për një kohë të mjaftueshme. Ka një formë të përshtatshme dhe është e lehtë në servirje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Porcelani me dorezë druri 30x18cm 1copë WH12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp