Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Pjate Supe e Thellë 7931B-8

SKU: A-016661

69 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016661 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Origjinale dhe e rafinuar, kjo pjatë e thellë do të lërë të gjithë mysafirët tuaj pa fjalë nga dizajni i saj. Harmonizoni tryezën tuaj në mënyrë të përsosur me pjatat e tjera të kësaj linje. I përshtatshëm për mikrovalën dhe lavastoviljen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjate Supe e Thellë 7931B-8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp