Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

StefanPlast Raft Perimesh 3kate

SKU: A-020941

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020941 Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyra: Kafe
Mbatjtësja e frutave me tre kate me formë rrethore është shumë e përshtatshme për vendosjen e frutave pasi zë pak hapësirë dhe e bën më të bukur ambientin tuaj në organizim. Kjo mbajtëse mund të përdoret edhe për vendosjen e shampove.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “StefanPlast Raft Perimesh 3kate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp