Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Reer Bllokues Frigoriferi RE73933 1 Copë

SKU: A-014326

319 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014326 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Bllokues frigoriferi i markës Reer. Kështu fëmija sdo ketë mundësi ta hap atë. Vendoset lehtësisht në pjesën e jashtme të frigoriferit dhe është praktike. Një aksesor i nevojshëm për të gjithë ata të cilët kanë fëmijë të vegjël në shtëpi. Krijoni kushtet që ata të jenë të sigurt në cdo hap që hedhin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reer Bllokues Frigoriferi RE73933 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp