Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Reer Fiksues për Televizorin RE30102 1 Copë

SKU: A-014329

1,590 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014329 Kategori:

Përshkrim

Marka: Reer
Fiksues televizori për mos rënie, i markës Reer. Kështu fëmija sdo ketë mundësi ta kap e ta hedh atë. Vendoset lehtësisht në pjesën e pasme të televizorit dhe kapet në mur. Një aksesor i nevojshëm për të gjithë ata të cilët kanë fëmijë të vegjël në shtëpi. Krijoni kushtet që ata të jenë të sigurt në cdo hap që hedhin. Te përshtatshme për shumicën e televizorëve të sheshtë. Distanca nga muri është e rregullueshme nga 5 deri në 18 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reer Fiksues për Televizorin RE30102 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp