Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Reer Mbulesë për Priza transparente 10 Copë

SKU: A-014338

449 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014338 Kategori:

Përshkrim

Marka: Reer
Siguresa për të gjitha prizat në shtëpi. Mund ti përdorni për të bllokuar prizat që keni kështu fëmija juaj do të jetë me i sigurt. Një aksesor i nevojshëm për të gjithë ata të cilët kanë fëmijë të vegjël në shtëpi. Krijoni kushtet që ata të jenë të sigurt në cdo hap që hedhin. Material plastik dhe montim i lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reer Mbulesë për Priza transparente 10 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp