Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Reer My Lovely Monster Dritë RE20321

SKU: A-014343

2,290 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014343 Kategori:

Përshkrim

Marka: Reer
Dritë nate për fëmijët e markës Reer. Abazhur praktik i përshtatshëm për dhomën e fëmijës. Eshtë në formë dinosauri me ngjyrë dhe me permasa 10.0 x 8.0 cm x 13.5 cm. Me llamba LED dhe lehtësisht i levizshëm. Një dritë e lehtë e përshtatshme për femijët mbi 36 muajsh. Paketimi përfshin edhe bateritë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reer My Lovely Monster Dritë RE20321”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp