Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Reer Termometër Bretkosë RE98080 1 Copë

SKU: A-014351

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014351 Kategori:

Përshkrim

Marka: Reer
Realizon matjen brenda 30 sekondave. Me ekran dixhital dhe rezistent ndaj ujit. Mat duke filluar nga temperatura 36.5°C. Eshtë i pajisur me majë fleksibël. Ka funksion memorizues dhe ruan matjen e fundit. Në formë bretkose me ngjyra dhe rezistent ndaj ujit. I certifikuar sipas direktivave të BE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reer Termometër Bretkosë RE98080 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp