Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Rende Inoxi 1 Copë

SKU: A-019667

179 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Materiali: Inoxi
Rendja prej materiali inoxi ofron disa menyra grirje të përshtatshme për zarzavate të ndryshme, djathin etj. Kjo rende higjienike dhe shumë funksionale kursen kohën dhe paratë tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rende Inoxi 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp