Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Scateboard 60cm MSE-28

SKU: A-021104

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021104 Kategori:

Përshkrim

Përmasat: 60cm
Ky skateboard është skateboardi klasik, i përsosur për manovra ose levizje të thjeshta, sikurse po ben sërf. Ky Skateboard do t’ju çojë aty ku ju dëshironi! Bazament me ngjyra, si dhe rrota transparente dhe me drita LED. Ai ka peshë të lehtë – i lehtë për tu magazinuar dhe transportuar. Rrota të buta për një udhëtim të qetë, kushineta speciale për të rritur shpejtësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scateboard 60cm MSE-28”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp