Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Filxhane Caji 6 Copë

SKU: A-006815

2,500 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Dizenjo: Të ndryshme
Filxhan porcelani me një dizajn të veçantë ju siguron higjienë dhe prakticitet në perdorim. Nëse nuk mund ta imagjinoni një ditë pa kafe për një “mirëmëngjes” ose një pushim kafeje në punë duhet të kontrolloni gamën e filxhanëve të kësaj linje. Filxhanët janë bërë nga porcelani me cilësi të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Filxhane Caji 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp