Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Filxhanë Caji Laurus 6 Copë

SKU: A-000835

4,275 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Paketimi: 6 Copë
Filxhan çaji me stil modern prodhuar si risi e këtij viti. Me veshje të dyfishtë, me material qelqi shumë të veçantë dhe shumë rezistent ndaj nxehtësisë i shton klas tavolinës, si dhe shije unike çajit gjatë servirjes. I vecantë, shumë elegant e plot shkëlqim ju siguron estetikë, nuk depërton nxehtësinë duke ju mbrojtur duart. Mjaft higjenik e praktik në përdorim. Përdoret në bare dhe familje. Nuk gërvishet gjatë larjes në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Filxhanë Caji Laurus 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp