Kategoritë
Total 1493 Produkte
Site Navigation

Set Kavanozash Qelqi 3 Copë

SKU: A-021128

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021128 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Qelq
Kavanozi prej qelqi me kapak plastik është ideal për ruajtjen e erëzave të ndryshme. Mund të përdoret edhe në ambiente të ftohta, si frigoriferi. Vjen te ju me një paketim prej 3 copësh dhe me një dizajn mjaft të këndshëm për ambientin tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Kavanozash Qelqi 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp