Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Set Pjatash Dinner 18 Copë CSC201032

SKU: A-019843

2,499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Marka: Dinner
Seti i pjateve i përbërë nga 18 copë përfshin pjatën e cekët (6 copë) pjatën e supës (6 copë), pjatën e frutave (6 copë). Ka një dizanj mjaft të bukur e të kombinueshëm me cdo lloj ambienti që mund të ketë kuzhina juaj. Përbëhet nga material porcelani i cili bën që të jetë mjaft higjenike. Servirni e shijoni në mënyrën e duhur një vakt të këndshëm duke i dhënë atmosferën duhur, rëndësinë e detajin e këndshëm e festiv përditshmërisë tuaj si dhe ditëve tuaja të shënuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Pjatash Dinner 18 Copë CSC201032”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp