Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Plazhi për Vajza 2 Copë

SKU: A-019463

2,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019463 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: Rozë
Nxisni imagjinatën e fëmijës tuaj ndërkohë që shijoni momentet e lumtura buzët detit me ta. Seti i linjës së plazhit me kovën dhe aksesorët e saj do të jetë loja e preferuar për fëmijën tuaj duke i shoqëruar ata në cdo moment argëtimi edhe në ditet më të nxehta të vitit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Plazhi për Vajza 2 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp