Kategoritë
Total 1493 Produkte
Site Navigation
S’mund të bëhet përfundim i blerjes kur shporta juaj është e zbrazët.

Set servirje lugë/pirunj/thikë inoks, 24 copë

SKU: A-018048

2,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018048 Kategori: ,

Përshkrim

Paketimi: 24 copë
Prodhuar me një dizajn elegant, e përbërë nga cilësia më e lartë e inoksit . Eshtë e përshtatshme për çdo restorant apo përdorim familjar. Eshtë shumë higjenike dhe ka një kohë të gjatë përdorimi. Linja vjen tek ju e plotë duke bërë që tavolina juaj të duket gjithmonë e rregullt dhe perfekte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set servirje lugë/pirunj/thikë inoks, 24 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp