Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set, Supiere Porcelani me 4 Tasa

SKU: A-015098

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-015098 Kategori:

Përshkrim

Kategoria: Kuzhinë
Supiere me material porcelani. Ideale që ushqimet tuaja të rrinë të ngrohta për momentin e konsumimit. Me dy doreza mbajtëse në anësore të saj dhe me kapak, ku të gjitha janë prej porcelani. Seti përmban edhe 4 tasa të vegjël supe. Tavolina juaj do të duket e mahnitshme me këtë set.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set, Supiere Porcelani me 4 Tasa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp