Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tas me Vakum Curver lugë+pirun+thikë 1l

SKU: A-011523

519 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011523 Kategori: , ,

Përshkrim

Kapaciteti : 1L
Tas plastik 1l ideal për të marrë ushqimin me vete në punë ose shkollë. Një produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike që ruan ushqimin të freskët. Tasi shoqërohet me lugë , pirun dhe thikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tas me Vakum Curver lugë+pirun+thikë 1l”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp