Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tenxhere 9 Copë OMS 3049

SKU: A-020304

13,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020304 Kategori: , ,

Përshkrim

Përdorimi: Kuzhinë, Përdorim profesional
Set tenxheresh prej 9 copësh e bëjnë këtë set unik dhe shumë të domosdoshëm për kuzhinën tuaj. Cilësia e tyre e lartë me material 100% granit natyral e punuar me mjaft mjeshtëri, bën që ushqimet tuaja të jenë gjithmonë higjenike dhe të shëndetshme. Shtresa në pjesën e brendshme është e lëmuar duke bërë që gatimet të mos ngjisin dhe të pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tenxhere 9 Copë OMS 3049”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp