Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tenxhere Inoxi Royal 24/26/28 Cm 3 Copë

SKU: A-017554

4,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017554 Kategori: , ,

Përshkrim

Sasia: 3 copë
Set Tenxhere Inoxi 3 cope , material jo i dëmshem për shëndetin. Mund të gatuani shëndetshëm dhe pa yndyrë.Tenxhere inoksi me fund induksion dhe me kapak qelqi, i përshtatshëm për të gjitha llojet e pjanurave. Tenxherja ka kapakun e saj prej qelqi për një gatim të sigurt dhe të lehtë. Falë 2 mbajtëseve prej inoksi, transportimi dhe gatimi është shumë i thjeshtë. Cilësi shumë e mirë prodhimi me një çmim konkurues.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tenxhere Inoxi Royal 24/26/28 Cm 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp