Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tenxhere Inoxi+Tigan i Cekët 2 Copë

SKU: A-019964

2,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019964 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Inoks
E mjaftueshme për një familje të mesme apo gatime të shpejta. Me bazament super të plotë të përbërë nga disa shtresa, mundëson shpërndarjen efikase të nxehtësisë dhe kursimin e enegjisë. Kapaku prej inoksi me bira që mundësojnë nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit dhe dorezat prej inoksi e bëjnë tenxheren shumë higjenike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tenxhere Inoxi+Tigan i Cekët 2 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp