Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tenxhere Qeramikë 7 copë, OMS

SKU: A-017291

6,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017291 Kategori: , ,

Përshkrim

Përdorimi: Kuzhine, përdorim profesional
Set tenxheresh prej 7 copësh e bëjnë këtë set unik dhe shume të domosdoshëm për kuzhinën tuaj. Cilësia e tyre e lartë me material 100% qeramikë e punuar me mjaft mjeshtëri, bën që ushqimet tuaja të jenë gjithmonë higjenike dhe të shëndetshme. Shtresa në pjesën e brendshme është e lëmuar duke bërë që gatimet të mos ngjisin dhe të pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tenxhere Qeramikë 7 copë, OMS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp