Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set thikash me bisht druri me valixhe 25 cop 7914

SKU: A-009866

3,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009866 Kategori: ,

Përshkrim

Sasia: 25 copë
Beni realitet ëndrrën tuaj të kuzhinës me setin e thikave me valixhe. Ky set është fantastik dhe nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë. Perfshihen 8 lloje thikash, mprehësja e thikave, prerëse produktesh dhe gërshëre kuzhine. Tehu i saj është mjaft i mprehtë dhe bishti me material prej druri, e bën atë të përshtatshme dhe jo të rrëshqitshme për dorën tuaj. Është mjaft rezistente.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set thikash me bisht druri me valixhe 25 cop 7914”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp