Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tigane 20/24/28 Cm HHJG28 3 Copë

SKU: A-013795

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013795 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qeramik
Pajisuni me tiganin qeramik për të cilin janë të garantuara rezultatet pozitive për ushqimet e gatuara në të. Sipërfaqja e shtresës qeramike të kujton hijeshinë e porcelanit natyral të ngurtë të veshjes së jashtme, ku cilësa është tipar dallues dhe e këndshme në të prekur. Kjo linjë vjen me cilësi shumë të lartë dhe të performancë shumë të mirë në gatim. Ky tigan është shoqëruesi juaj më i përsosur në kuzhinë. Instruksione për përdorim: lajeni mirë para se ta përdorni për herë të parë dhe lëreni të thahet. Lyejeni sipërfaqen jo ngjitëse me vaj para se të hidhni ushqimin për t’u gatuar. Përdorni vetëm vegla silikoni ose druri, në mënyrë që të mos gërvitshni pjesën e shtresës qeramike. Shmangni prerjen e ushqimeve mbi sipërfaqe jo ngjitëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tigane 20/24/28 Cm HHJG28 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp