Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Set Tualeti Porcelani 4 Copë

SKU: A-019406

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019406 Kategori: ,

Përshkrim

Ngjyra: E zezë
Stili dhe eleganca në formë e bëjnë këtë produkt të përshtatshëm për tualete bashkëkohore duke iu dhënë më tepër hijeshi këtyre ambienteve dhe mundësi të lehtë kompozimi me pajisje dhe aksesorë të tjerë të tualeteve tuaja. Seti përbëhet nga 4 copë : mbajtëse sapuni , mbajtëse sapuni të lëngshm, mbajtëse furçash, gotë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tualeti Porcelani 4 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp