Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shishe Plastike 1 Copë

SKU: A-019538

179 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019538 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastike
Shishe prej materiali plastik, në ngjyra të ndryshme. Përdoret nga fëmijët dhe të rriturit në shkolla, kurse sporti, ekskursione apo aktivitete të tjera, për të paketuar dhe për të marrë me vete ujin. Rekomandohet që shishja të mos përdoret për pije të gazuara, lëngje apo pije të nxehta dhe nuk mund të përdoret në mikrovalë. Ky produkt është praktik në përdorim dhe pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shishe Plastike 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp