Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shishe Vaji 1500CC 2328-2329

SKU: A-021025

299 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021025 Kategori: , ,

Përshkrim

Kapaciteti: 1500CC
Sillni në tryezën tuaj një element të dizajnit modern me mbajtesët e vajit-uthullës që do të përshaten në ambjentin tuaj të ngrënies duke u bërë pjesë e tij integrale funksionalisht dhe estetikisht. Zgjidhni të përdorni këtë mbajtëse vaji dhe uthulle kur gatuani ose përgatitni sallata. Ju lehtë mund të spërkatni vaj direkt në tigan ose në enët që dëshironi të gatuani. Marinoni sallatat me vaj ose uthull me prekjen e një butoni. Marinimi është elegante dhe mund të vendoset në tryezë që të jetë e disponueshme për këdo gjatë vaktit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shishe Vaji 1500CC 2328-2329”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp