Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shportë e Vogël me Thurje AB-3 1 Copë

SKU: A-005260

599 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-005260 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Sintetik
Shporta e përbërë nga një material higjenik sintetik me një ngjyrë natyrale shumë të pranueshme dhe që duket mjaft bukur për prezantimin e ushqimeve në mëngjesin e hotelit tuaj, si dhe në prezantimin e ëmbëlsirave apo të bukës së ngrohtë , me një stendë të qëndrueshme metalike kjo stendë është shumë praktike pasi është lehtësisht e manovrueshme për të krijuar një kënd mjaft interesant. Për një ambient të rregullt dhe të organizuar kjo shportë është mjaft praktike dhe shumë e përshtatshme si për hotele, restorante, bare ashtu edhe për cdo familje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shportë e Vogël me Thurje AB-3 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp