Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shtroje pjatash druri

SKU: A-005605

100 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-005605 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Druri
Shtroja e tavolines prej materialit druri vjen tek ju duke u bërë pjesë e mëngjesit apo drekës tuaj të shpejtë në shtëpi apo punë. Është shumë praktike dhe pastrohet lehtë. Materiali i saj rezistent mbron tavolinën apo vendin tuaj të ngrënies nga ndonjë gërvishtje apo ndaj nxehtësisë që mund të vijë nga ena juaj e ngrënies.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtroje pjatash druri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp