Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shtroje Tualeti 50/80 Cm

SKU: A-021088

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021088 Kategori:

Përshkrim

Gjerësia: 50 cm
Kjo shtrojë e mrekullueshme ka mijëra fije natyrale të vendosura në një bazë prej materali gome, që ndihmojnë për të kapur dhe hequr papastërtitë dhe lagështinë nga këpucët. Mbështetja në një gomë jo rrëshqitëse, mundëson këtë shtrojë të përballojë mirë fluksin e lëvizjeve të këmbëve. Kjo fibër është natyrisht rezistente ndaj mykut. Këto shtroja janë të përbëra nga material natyral i cili mund të riciklohet dhe të degradojnë në mënyrë natyrale falë përbërjes së tyre me material natyral nga fibra e kokosit mbi bazamentin e gomës së derdhur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtroje Tualeti 50/80 Cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp