Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shtrydhëse manuale limoni, e zezë 1cope

SKU: A-019115

599 Lekë

Out of stock
Out of stock
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019115 Kategori: , ,

Përshkrim

Kategoria: Kuzhinë
Kjo shtrydhëse limoni do ta bëjë punën tuaj më të lehtë dhe të rehatshme. Shtrydhni dhe nxirrni lëngun në mënyrën më të lehtë me këtë shtrydhës limoni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhëse manuale limoni, e zezë 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp