Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Sokany Aparat Dylli SK-117 1 Copë

SKU: A-018241

990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Modeli:Ngrohës dylli
Makineri për shkrirjen e dyllit për rezultate të mrekullueshme si në sallonet e bukurisë. E lehtë dhe e shpejtë për të arritur rezultatet e dëshiruara vetë nga komoditeti i shtëpisë tuaj pa qënë nevoja të humbisni kohë dhe para në sallone. E pajisur me ekran Led i cili tregon lehtësisht temperaturën e dyllit. Bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë rezistente ndaj nxehtësisë për të parandaluar mbinxehjen. Mund të shkri dyllin në vetëm 5 minuta kështu që ju mund ta përdorni atë në cdo kohë. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të dyllit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sokany Aparat Dylli SK-117 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp