Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Sokany Mash 1000W HB-826-7 1 Copë

SKU: A-013550

2,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Marka: Sokany
Stiluesi i flokëve është një aksesor gjerësisht i përdorur si në familje ashtu edhe në sallone profesionale, me një dizajn mjaftë kompakt dhe të manovrueshëm dhe me 3-nivele shpejtësie dhe 3-nivele temperature ju mund të stiloni dhe punoni si një profesionist i vërtet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sokany Mash 1000W HB-826-7 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp