Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Sokany Mikser 500W LH-935 1 Copë

SKU: A-018220

1,790 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018220 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Sokany
Eshtë një paisje e domosdoshme për të përgatitur ëmbëlsira dhe biskota. Mundëson 5 shpejtësi të ndryshme, në varësi të llojit të ushqimit që përgatisni. Mund të përdoret gjithashtu për të përzier miellin me përbërës të tjerë si për të rrahur të bardhat e vezëve. Përzierësi është shumë praktik dhe i dobishëm dhe mund të përdoret për një periudhë më të gjatë kohore pa rrezikun e prishjes së tij.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sokany Mikser 500W LH-935 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp