Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Sokany Mikser Dore 180W 133 1 Copë

SKU: A-015267

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-015267 Kategori: , ,

Përshkrim

Fuqia: 180W
Rreh, përzien dhe mikson përbërjen që ju dëshironi. Ka 5 nivele të shpejtësisë, të cilat ju ndihmojnë të krijoni perzjerjen perfekte. Grepa për mikser, të cilët vendosen dhe hiqen lehtë. Me këtë rrahëse ju mund të rrihni vezet edhe të përgatisni brumin e ëmbëlsirave tuaja në mënyrë perfekte njëkohësisht të tretshme. Me një madhësi kompakte por shumë e fuqishme ky mikser është ajo cka ju duhet në kuzhinën tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sokany Mikser Dore 180W 133 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp