Kategoritë
Total 1493 Produkte
Site Navigation

Sonifer Beres Krepash me Bisht 650W SF-303

SKU: A-018647

1,999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Fuqia: 650 W
Menyra e shpejte dhe me e thjeshte per te bere krepat, mjafton qe ta ngjyeni beresen sinbo ne pjaten qe keni pergatitur me brumin per te bere krepat me pas e ktheni ne anen tjeter dhe gjithcka eshte gati.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonifer Beres Krepash me Bisht 650W SF-303”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp