Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Star Girl Set Lodra për Femijë 816-1 9 Copë

SKU: A-013839

349 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013839 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastik
Ky set ndihmon në zhvillimin e imagjinatës tek fëmijët, stimulon zhvillimin e aftësive motorike dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive të të mësuarit dhe aftësive perceptuese, përmes lojës në role. Materiali përbërës dhe boja nuk kanë përmbajtje toksike apo të dëmshme për fëmijët dhe produkti është i çertifikuar për siguri në përdorim. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Star Girl Set Lodra për Femijë 816-1 9 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp