Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Super Mario

SKU: A-009389

850 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009389 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastik
Një nga lojrat më të preferuara të femijëve është Super Mario dhe koleksionit të lodrave nuk mund ti mungoj nje nga personazhet kryesor te kësaj loje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Super Mario”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp