Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tabaka Ovale E Mesme Drina DR3109

SKU: A-009643

119 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009643 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Jepini rëndësi detajit në kuzhinën tuaj përmes servirjes në mënyrën e duhur me anë të tabakasë ovale. Materiali i lehtë, praktik i plastikës jo të rrëshqitshme do ju shtojë më tepër buzëqeshjet gjatë servirjes së ushqimit tuaj. Forma e thjeshtë ovale e kësaj pjate me bordurën e ngritur për mbajtjen e saj përbëjnë një zgjidhje komode për përditshmërinë tuaj dhe jo vetëm. Aksesorët transparentë ose ata me ngjyra bazë do të plotësonin estetikën e elementëve të kuzhinës tuaj. Lehtësisht e pastrueshme edhe në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tabaka Ovale E Mesme Drina DR3109”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp