Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tabaka Plastike me Ngjyra 45*28.5cm 1COPE

SKU: A-006982

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-006982 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasa : 45*28.5cm
Jepini rëndësi detajit në kuzhinën tuaj përmes servirjes në mënyrën e duhur me anë të tabakasë së kuzhinës. Materiali plastik jo e rrëshqitshme. Forma drejtkëndore , me bordurën e ngritur për mbajtjen e kësaj tabakaje përbëjnë një zgjidhje komode për përditshmërinë tuaj dhe jo vetëm. Lehtësisht e pastrueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tabaka Plastike me Ngjyra 45*28.5cm 1COPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp