Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tabelë për Fëmijë

SKU: A-021028

799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021028 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastikë dhe çelik karboni
Tabelë magnetike për vizatim, e pajisur me një stilolaps me magnet, prej materiali plastik rezistent, me përmbajtje çeliku karboni. Përdoret nga fëmijët në kopshte dhe shkolla, për të vizatuar, skicuar dhe për të mësuar shkronjat dhe numrat e para. Ndihmon në zhvillimin e aftësive të të mësuarit, zhvillon lëvizjet motorike dhe reflekset e duarve dhe stimulon imagjinatën dhe kreativitetin. Ky produkt është i përshtatshëm për fëmijë të moshës nga 2 deri në 14 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tabelë për Fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp