Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Parma Tas Sallate 24×24 Cm 1 copë

SKU: A-014898

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014898 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq Opal
Bërë prej qelqi opal, qelqi me qëndrueshmëri të lartë ndaj goditjeve dhe rezistenca e lartë ndaj ndryshimeve termike. Plotësisht higjenik: nuk thithin aromat dhe shijet. Cilësi në dizenjim të vërtetë artistik. Ky tas është shumë rezistent ndaj gërvishtjeve, gërryerjes, ndryshimeve termike, është jo-poroz dhe për këtë arsye parandalon krijimin e baktereve, mban temperaturën e ushqimit, është 100% i riciklueshëm. Mund të përdoret në një furrë me mikrovalë, si dhe lahet në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Parma Tas Sallate 24×24 Cm 1 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp