Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Performa 10cm 1 cope

SKU: A-014945

149 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014945 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Porcelan
Tasi ‘Performa’me material arkopal të bardhë, me permasë 10 cm ky tas shumë elegante dhe cilësore i shton finesë dhe hijeshi tavolinës tuaj, mund të perdoret në vaktet e përditshme, bankete, gezime familjare dhe restorante. Gatimet plot ngjyra të vendosura në pjaten e bardhë të lëmuar me shkëlqim shëmbëllyes ju bën të ndiheni mirë, në një ambient të pastër plot klas dhe shton dëshiren për të shijuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Performa 10cm 1 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp