Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Plastik Drina 1.7 L 20/15 cm DR1228 1 Copë

SKU: A-016033

129 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016033 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasat: 20/15 cm
Realizoni fantazitë tuaja në artin e bukur kulinar duke përdorur përzierësin rrethor, 1.7 litra, plastik “Drina” për të qënë me efektiv gjatë gatimit tuaj. Në sajë të thellimit të kësaj ene ju mund të përzieni lehtësisht pa u shqetësuar nga dalja e gatimit që pergatitet në anët e tij. Bordura në pjesën e sipërme ju ndihmon të mbani të palëvizur enen gjatë përzierjes si dhe në anën tjetër të zbrazni lehtësisht gatimin në tavë apo për servirje. Materiali i lehtë i plastikës opake në ngjyra të ndryshme ju lejon mundësi kombinimi me aksesore të ngjyrave të ndryshme. Shtresa veshëse e siperme me shkëlqim nuk lejon grumbullim të papastërtive dhe mundëson pastrim të lehtë edhe në pjatalarëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Plastik Drina 1.7 L 20/15 cm DR1228 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp