Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Plastik Drina Drejtkënor 16.16 cm DR1129 1Copë

SKU: A-009615

69 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009615 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali:Plastik
Tasi katror ofron një zgjidhje të zgjuar për servirjen e një porcioni frutash, ëmbëlsire, gatimi etj. Forma elegante me bazën e ngushtë dhe zgjerimin në lartësi krijon një model të veçantë e praktik në përdorim. Materiali mjaft i lehtë plastik ju lejon të manovroni gjatë përdorimit. Gjithashtu edhe të personalizoni tasin përkatës me ngjyrën tuaj të preferuar. Shtresa e sipërme me shkëlqim mundëson pastrim të lehtë edhe në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Plastik Drina Drejtkënor 16.16 cm DR1129 1Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp