Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Plastik Hega për Mikrovalë

SKU: A-012752

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012752 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Kuti e një cilësie të lartë, e bërë nga polipropileni me kapak. E përshtatshme për mikrovalë dhe frigorifer, e sigurt për ushqimin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Plastik Hega për Mikrovalë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp