Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Plastik Oval 38/15/13 Cm 1 Copë M-251

SKU: A-010727

420 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-010727 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasa : 38/15/13 cm
Tasi oval ofron një zgjidhje të zgjuar për servirjen e një porcioni frutash, ëmbëlsire apo gatimi. Forma elegante me bazën e ngushtë dhe zgjerimin në lartësi krijon një model të veçantë e praktik në përdorim. Materiali mjaft i lehtë plastik ju lejon të manovroni gjatë përdorimit, gjithashtu edhe të personalizoni tasin përkatës me ngjyrën tuaj të preferuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Plastik Oval 38/15/13 Cm 1 Copë M-251”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp